Onko tää yleistäkin miehen logiikkaa, kun ollaan erottu niin aletaan levittää paskajuttuja naisesta, toiveena kenties ettei kukaan kiinnostu(?), ja sitten aletaan myöhemmin itse vonkaamaan takasin naisen luo?
Juoruista
joita miehet levittää
6558
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vain ne säälittävimmät tapaukset tekee sellaista...
Olen kuullut mitä uskomattomampia juttuja mitä ex mies on musta valehdellu. Silti se on kokoajan vonkaamassa takas mua.
Toi on niiiiiin tyypillistä miehiltä...
Kokemukseni mukaan se on kyllä enemmänkin naisen logiikkaa. Eräs nainen jopa usutti kriminaalituttaviaan kimppuuni levittämällä minusta kaikenlaisia valheita.
Sen verran pitää niitä menneitä suhteita kunnioittaa, että ei niistä yleensäkkään juorua saati sitten levittele paskapuheita.
Siinähän omat pinnat vaan laskevat, jos kertoo kaikille, että exä oli väkivaltainen ja umpilaiska alkkis, narkkari, pihtari, pettäjä, skitso ja pummi, joka ei koskaan peseytynyt, söi omaa räkäänsä ja harrasti omien pierujen haistelua. Täytyyhän sellaisen ali-ihmisen kumppanissakin olla jotain pahasti vialla, jos hän suostuu sellaisen kanssa seurustelemaan minuuttiakaan.
:))))))))))))