VASTATKAA!!!

ani

Voiko teidän mielestä naiset pitää henkseleitä?

7

712

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      ei ei ei

    • tuollainen

      Vaatia tuntemattomia ihmisiä vastaamaan, vieläpä huutomerkeillä. Tietäkö ollenkaan, missä tilanteessa normaalisti käytetään imperatiivia ja osaatko arvioida, onko sinulla natsoja käyttää sitä?

    • Olgain

      käyttää ihan kaikki kuka vaan haluaa!

      • Nimetön

        Tosi lapsellista!! Seksikkyys on kaukana!!


    • ainakin

      No mulla on kahdet henkselit, yhdet sellaiset valehenkselit jotka vaan kiinnitetään vyölenksuihin ja yhdet sellaset musta ihan henkselithenkselit. En tosin pidä niitä ylhäällä vaan jätän roikkumaan, käytän etenkin keikoilla. Pidän kovasti ja sopii mun välillä rokahtavaan tyyliin!:D

    • siitä...

      kaheskytluvulla, kun Boy George oli kultti-ikoni kyllä juu, mutta ei nyt, ei vielä tai ei enää! Kamalaa.

    • meri 24

      Totta kai kimmatkin voi käyttää henkseleitä (olkaimia), jos kunditkin käyttää. Olihan pitkät housut ja farkut alunperin vain miehille tarkoitettuja - nyt ne kuuluu kaikille.

      Eihän sitä kukaan huomaa, jos kimmatkin käyttää talvella villapaidan alla farkkujen kanssa henkseleitä, kuten kunditkin monesti tekee. Ei tartte pakkasella niin kauheen kireisiin farkkuihin ahtautua.

      Olkaimia, vaikka huomaamattomasti talvella villapaidan alla käyttämällä te kimmat näytätte, että naiset ovat tasa-arvoisia miesten kanssa - eikä kukaan niitä sielä villapaidan alta näe.

      Näkyy vaan, että farkut istuu paremmin, kimmat näyttää kurvikkaammilta ja kunditkin tykkää kimmoista enemmän - molemmilla olkaimet.

      Tasa-arvon nimessä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      66
      5555
    2. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      2882
    3. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      274
      2581
    4. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      36
      2439
    5. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      21
      2140
    6. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      261
      1734
    7. Taas joku junan alle

      Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai
      Loimaa
      57
      1313
    8. Harmittaa...Lampsiinjoen sillat

      Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v
      Imatra
      13
      1193
    9. Jalat alta

      Multa kun veit 😎 👘 🦵🦵🤏
      Ikävä
      88
      1155
    10. Joko luovutat

      Mun suhteen?
      Ikävä
      90
      1136
    Aihe