että toivon tosiaan että hän löytää itselleen OIKEASTI miehen joka pitää niin hyvää huolta ettei tarvitse ajatella kaikkien miesten olevan täysiä paskiaisia ja idiootteja. Rakastan sua vielläkin, oli hyviäkin aikoja yhdessä, mutta nyt pitää löytää jotain uutta, ei ehkä samallaista, mutta vähintään yhtä hyvää kuitenkin. Hyviä kesän jatkoja sulle: M!
Ex:lle sen verran
idiootti
61985
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
päin tämän M:än pitäis olla...??
03-alueelta...
tämä M:mmä on ihan 09-alueelta. Luultavimmin viellä asustaa täällä.
Minulleko tämä on?
Sinäkö olet M?
Sinäkö olit niin paska minulle, että haluat minun löytävän kunnon miehen? Oletko sinä sitten uudelle naisellesi kunnon mies? (Minullehan se ei kyllä kuulu.)
Voi helvetti... Mä en halua parempaa miestä, haluan sinut.
Sinä haluat jotakin erilaista ja parempaa... Voi paska. Ei tässä sitten mitään kai voi..
Ozzy Osbourne: Dreamer.. Sinäkö se olet?
kuullostaa aivan kuin erään tuntemani M:n suusta. Ja alue on sama. Jos se olet tosiaan sinä niin voin vastata: kiitos kauniista ajatuksesta, mutta tiedät että olit viimeinen mahdollisuuteni. Sori, et tule löytämään yhtä hyvää. (katkera olen)
Sanoit että olit suurimman ajan kanssani onnellinen, niin ja päätit sitten tuhota kaiken?
Onnea vaan yritykselle, tulen kummittelemaan aina.
Eihän se rakkaus, joka on ollut joskus ,ole mihinkään kadonnut. Nyt vain on tullut uusia asioita tilalle ja pitää elää niiden mukaan. Tervettä järkeä kuitenkin tarvitaan elämän jatkumiseen ja silloinhan kaikki on hyvin.
Kuin myös sinne, hyviä kesänjatkoja:M!