häämatka?

minne?
9329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Johonkin paikkaan, johon olette aina tunteneet vetoa. Itse olin häämatkalla Japanissa. Asuttiin ensin Kiotossa perinteisessä ryokan-majatalossa, nautittiin täyshoidosta ja kierreltiin upeita puistoja ja temppeleitä ja sitten siirryttiin Tokioon ihmettelemään modernimpaa Japania. Siellä asuttiin pilvenpiirtäjähotellin 37. kerroksessa, jonka maisemaikkunoista aukesi mahtava näköala yli öisen jättiläiskaupungin.

Äänestä
  • itsesi;)

    Äänestä

  • Oliko kuinka kallista? Kuulostaa kyllä aivan ihanalta!!!

    Äänestä

Eiks niin, että kaikki haluaa Seinäjoen tangomarkkinoille...

Äänestä
  • Andien rinteille;)

    Äänestä

  • pistetään harkintaan :)

    Äänestä

  • scale kirjoitti:

    pistetään harkintaan :)

    Varmasti:)

    Äänestä

se on ihanan romanttinen saari.

Äänestä

mikään muu kuin Uusi-Seelanti, se on sellaisen ällin saanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bridezilla kirjoitti:

minne?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu