LUE KUITUSESTA !!!

Linkki

Jos ei toimi, kokeile jättää eka osa (http://) pois ja aloita www:llä.

http://www.sunpoint.net/~autoharrastaja/kirjoituksia/juttu1-2.jpg
31243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

täysi *yrpä

Äänestä

Sähköposti lähti Kuituselle.

Muut myös mukaan. Eiköhän palaute saa Kuitusen kaivamaan pöytälaatikkoansa :-)

Äänestä

Ehdottomasti asiaa. Onkohan kenelläkään tietoa eduskunnan päätöksen numerosta. Olisi nimittäin tehokkaampaa viitata suoraan päätökseen kuin kuulopuheiden mainitseminen.

En ole ennemmin tajunnutkaan että tällainen virkamies on kaiken takana! Uskomatonta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Avustaja kirjoitti:

Linkki

Jos ei toimi, kokeile jättää eka osa (http://) pois ja aloita www:llä.

http://www.sunpoint.net/~autoharrastaja/kirjoituksia/juttu1-2.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu