Boikotoi arabien tuotteita!

Älä osta arabimaiden valmistamaa huippuelektroniikka tai autoja... Ai niin... No, älä osta arabien muotivaatteita... Perkele, burkhat... No, älä osta TAATELEITA, ja bensasi osta Teboililta, sieltä saa venäläistä!
2137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

poikotoija eihän siellä tehhä mitään huipputuotetta. Niiku vaikka HiTechiä ...tana.

Äänestä

vielä nähdä, kun ahlämeiltä loppuu öljy siinä on taatelintallaajat ihmeissään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyllä! kirjoitti:

Älä osta arabimaiden valmistamaa huippuelektroniikka tai autoja... Ai niin... No, älä osta arabien muotivaatteita... Perkele, burkhat... No, älä osta TAATELEITA, ja bensasi osta Teboililta, sieltä saa venäläistä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu