Gallup miehille

Millaisia "peniksen jatkeita" teillä on arvon veljet? Minulla ei ole mitään. :( Ei ole edes Bemaria.
5624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mut ei se mitään jatka, paremminki vakuutuksia maksellessa käy kastraatio...

Äänestä

... seutulippu jossa seutuaikaa ladattuna tuonne elokuun puoleen väliin. 5 viikon kestolotto. Ja sit mul on Nightwishin Empun nimmari :)

Äänestä

Helkaman kulkuri, jonkin näköinen pitemmmän matkan kehonsiirto väline ja suuret puheet.

Äänestä

Mul on helmiä ja lisää helmiä helmiä helmiä peniksen jatkeeksi.

Äänestä

Mulla on itsevetävä ruohonleikkuri. Kyllä naapurin rouva tiputtaa silmänsä kun sillä päräyttelen voikukkaset nurin. Lauantaisin pistän vielä karvanopat kahvasta roikkuun.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Janis Petke kirjoitti:

Millaisia "peniksen jatkeita" teillä on arvon veljet? Minulla ei ole mitään. :( Ei ole edes Bemaria.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu