kannattaako yhteiseloa jatkaa,kun sexi ei minua kiinnosta mieheni kanssa?tunnen puistatusta kun hän yrittää jotain..kuiteski tunnen syyllisyyttä.kerran kuussa saatan väkisin olla hänen kanssa,ja annan mielikuvituksen laukata
ei haluta..
......
61660
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
suhteessa?
Kysyn vaan?
olemme tunteneet 24v.toisemme ja olleet naimisissa puolet ajast.erottu on kuudesti tänä aikana,aina vaan jotenki ajaudutaan yhteen?miehellä tunteita mutta minulla ei muuta kuin ystävyyspohjalta.jotenki säälin häntä ja yritän jatkaa,mutta väärinhän se on tiedän sen.miten saisin itseni irrotettua tästä oravanpyärästä?
väärin teitä molempia kohtaan! Jokaisella on oikeus kunnolliseen ihmissuhteeseen, jossa molemmat rakastavat toisiaan ja haluavat seksiä keskenään. Te ette tule moista saamaan jos roikutte tyytymättöminä toisissanne.
kiitos vastauksesta..kun nyt saisin koottua itsen et saan kerrottua miehelle et parempi erota taas kerran..
kannata jatkaa, jos puistattaa. Silloin on jo tietty raja ylitetty, jonka jälkeen ei ole paluuta.
sitä minä olen ajatellutkin ettei enää voi jatkaa ohan se väärin toista kohtaanki kun ei voi antaa vasta rakkautta.se mikä mua shdistaa on myö ettei mieheni välttämättä haluaisi et erotaan..vaik itekki tietää tilanteen..se lisää AHDISTUSTANI