että poistele sitten muidenkin viestejä äläkä poistele naamakertoimen mukaan! Vaikka täällä ei naamoja näykään mut tasapuolisuutta! Ja kriitiikkiä saa esittää myös sefulle, muista se!
Seriffille
8
2643
Vastaukset
Nassukerrointa katselematta :)
- töihin vaan
Täällä olis paljonkin poistettavaa, paljon turhia viestejä. Mut jostain syystä vain osa häipyy. Osasta oon ylläpitoon tehnyt ilmoituksen mut eipä vaan häivy.
töihin vaan kirjoitti:
Täällä olis paljonkin poistettavaa, paljon turhia viestejä. Mut jostain syystä vain osa häipyy. Osasta oon ylläpitoon tehnyt ilmoituksen mut eipä vaan häivy.
.....
- apusefun..
Zamio kirjoitti:
.....
mä voisin tulla apuseriffiks jeesimään sua
apusefun.. kirjoitti:
mä voisin tulla apuseriffiks jeesimään sua
oon vaan ollut saaristossa eilisestä..ja jääny rästiin iha pikkasen..täällä on joku kisa vissiin käynnissä..joku parin tonnin raja pitäs ylittää näissä viesteissä :)
no kiville menee sekin kisa :(- ruokaosastolta
Zamio kirjoitti:
oon vaan ollut saaristossa eilisestä..ja jääny rästiin iha pikkasen..täällä on joku kisa vissiin käynnissä..joku parin tonnin raja pitäs ylittää näissä viesteissä :)
no kiville menee sekin kisa :(äsken viestiin vastattuani. Sinänsä hauska yllätys; taidankin lähteä sinne takaisin.
- metsäpalo..
ruokaosastolta kirjoitti:
äsken viestiin vastattuani. Sinänsä hauska yllätys; taidankin lähteä sinne takaisin.
..tsydeemin ruokavinkkiskyselyt voi olla ihan missä vain.
Itse varmaan ruoka- arealle sijoittaisin, mutta metsäpalosysteemi itse takuulla tietää parhaiten.:)
- Revolveri
On tämäkin aika turha ketju. Metsä ja tuisku jaarittelee omiaan.
Ketjusta on poistettu 65 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä2111421Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa463964Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1133160Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie1432479Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin992201Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh2001824Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.3091087Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta18875Toisten elämän moralisointi
Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte143795- 56752