Etsin itselleni elämän kumppania(toivottavasti,en ole naivi,että olisin varma ensimmäisestä löydöstä)olen muka komea,mukava ja iloinen.
Toivottavasti osuisi,sillä en mielellään tänne kirjottaisi,kun voimme kirjoitella "face to face ja tavata ;) moi
kirjoita meili-osoite tänne mukaan, kun kirjoitat niin jutellaan :)
Toivottavasti osuisi,sillä en mielellään tänne kirjottaisi,kun voimme kirjoitella "face to face ja tavata ;) moi
kirjoita meili-osoite tänne mukaan, kun kirjoitat niin jutellaan :)
Vastaukset 8
Vanhimmat
erikoinen hakusana tuo "pyörätuoli ym. naisia" ?
Jalkapuoli tai kävelykeppi ym. sydämentahdistinnaiset? Proteesi jne. muut tekonivelnaiset?
hahahahaha.
toivottavasti joku fiksu pyörätuolissa istuva
ottaa sinuun yhteyttä. Mielestäni on todella
loukkaavaa suhtautua tällaisiin asioihin todella
typerällä tavalla. Hyvää kesän jatkoa ja onnea matkaan!
Ihmiset on ajttelemattomia ja tyhmiä joskus.
Minä kans toivon sinulle onnea etsintään.
Vielä se oikea tyttö sinullekkin löytyy:)
Kysymyksen asettajalle. Olisin saattanut loukkaantua jos olisin p.tuolissa. Luulen, että he haluavat kutsuttavan itseään naisiksi, eikä pyörätuolinaisiksi.
Muita vammaisiin lukeutuvia..vai mitä muuta samaan genreen luettavaa on olemassa. Ei kai vammaisiakaan saa niputtaa. En minäkään voi etsiä läskimiehiä ym. muita ongelmaisia?
:)...mutta onhan noita tyhmiäkin ihmisiä ja valitettavan paljon :(
ehkä tarkoitin muilla tavallisiakin, mutta miten etsiä itsekin kokemaa ihmistä(eli pyörätuolissa olevaa),jos ei voi mainita pyörätuolia,ja jos joku pyörätuolissa oleva hakee kumppania hän ei siis saa sanoa olevansa pyörätuolissa,suvaitsevuutta vähän,ei se ole haukkuma sana :/