Autonosto osamaksulla Lpr

Onkohan Lappeenrannassa tai lähiympäristössä autoliikettä, josta velkajärjestelyssä olevana ja nyt työpaikan saaneena saisin ostettua työmatkoja varten auton ns. osamaksulla? Asiallisia vinkkejä kiitos!
2544
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eipä taida mikään luottoyhtiö luottoa myöntää. Kannattaa kokeilla olisiko isommilla autotaloilla omaa rahoitusta, jonka kautta olisi mahdollisuutta saada osari

Äänestä

osamaksulla jos töitä on?? Osta eka tilistä jokin hökötys ja paramma varojen karttuessa. Säästyt uusilta ongelmilta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jopsu kirjoitti:

Onkohan Lappeenrannassa tai lähiympäristössä autoliikettä, josta velkajärjestelyssä olevana ja nyt työpaikan saaneena saisin ostettua työmatkoja varten auton ns. osamaksulla? Asiallisia vinkkejä kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu