vatsassa alhaalla vasemmalla

polttavaa kipua? klamydia oli,mutta hoidettu pois???
3647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kontrollikoe negatiivinen?

Äänestä
  • joo

    Äänestä

Ootko nainen vai mies? Nuori vai vanha? Naisilla yleisimpiä alamahakipujen syitä ovat gynekologiset syyt. Onko mitään muita oireita? Myös erilaiset suoliperäiset syyt voivat tehdä kipua kyseiselle alueelle. Ootko loukannu itseäs mitenkään? Silloin kipu vois tulla myös vatsanpeitteistä. Jos kipu on kovaa ja vaan jatkuu, niin kannattaa mennä lääkäriin, näin netin kautta ei kukaan voi varmuudella sanoa kivun syytä eikä varsinkaan hoitaa sitä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä tää on? kirjoitti:

polttavaa kipua? klamydia oli,mutta hoidettu pois???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu