Mitä mieltä ootte t.A.T.u:n musavideosta? ( all the things she said)
t.A.T.u:n musavideo...
-86
14683
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
... söpö ^_^
Tosi hyvin tehty..varsinkin tunteella tehty!
Erilainen... Hyvin keksitty, ja muutenkin tykkään koko bändistä..kuunnelkaahan myös joskus niitten not gonna get us-biisi, loistavaa...
Kuunnelkaa se koko levy. Musta tää levy on just se niistä harvoista levyistä missä kaikki biisit on hyvii... Musta Rasmuksen kaikki biisit on just semmosii hyviä. Et niitä kaikkia kuuntelee.
Not Gonna Get Us on musta tosi hyvä biisi tatulla, mutta oikeastaan se venäjänkielinen versio on parempi. Se on jotenkin kaunis kieli tuo venäjä. Semmonen siro. Vähän niinku ranska.
Joojoojoo!! Tykkään siis. Kerrankin joku on keksinyt muuta kuin että teinitytöt riisuutuvat ja kähmivät itseään. Erittäin positiivista!
Mä en tykkää.... Jotku hullut fanit alkaa itekkin viä lesboix ku haluu matkia niitä!!!!
kuka sanonu et ne on lesboja??
Sehän niistä kuuluisia tekikin että ne on venäläinen lesbobändi... Ja hei, tää on sit IKUISUUDEN vanha juttu...
Mä ainakin tykkään. Se on erikoinen. T.A.T.U on tosi hyvä
Kaikki puhuu lesbobändistä ja ne on myöntäny sen ja mitä kaikee, mut ihan sama, antaa olla!!
Lesboerotiikkaa, märät t-paidat ja lyhyet hameet. Siinä on jo aika hyvät ainekset videoon ;)
Aivan ihana!!!
kaikki pikku(?)tytöt ja pojat roudaa innoissaan viikkorahansa levykauppaan - jeeeeee - eläköön venäläinen kapitalismi =)
jäämme innolla odottamaan venäläistä homo- tai pillu- anteeksi poikabändiä koko maailman suurille markkinoille!
Älykäs oivallus r...ltä, täytyy ihailla myyntikikkoja!!
noh, sanottaisiinko että ehkä jollain tavalla pistää ajatteleen. paitsi, että mitä sen pari kertaa oon sen videon nähny, niin joo...eipä kummempaa.
yllättynyt oon siitä, että kyseinen yhtye yleensäkin kiinnostaa mua. musassahan on sellainen juttu, että sen täytyisi herättää jonkinlaista aivotoimintaa. etenkin nämä kyseiset tytsit jo itsessään herättää monenlaista ajatusta jne..
biisissä ainakin helppo erottaa asian ydin, juoni
=)=)=)=)
Musta se tatun video on hyvä. Siin tosiaan näytetään miten rasismista lesbojen ja homojen halveksuminen on.
T: t.a.t.u-girl