CK:n Euphoria?

Millainen tuoksu? Pullo ja mainonta ainakin luovat kohtuu voimakkaan vaikutelman tuoksusta.
3679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla tuoksu muuttuu illan mittaan aika miehekkääksi.... =).... mikä lie?

Äänestä
  • ei muutu miehekkääksi,tuoksu syvenee ja jättää ihanan jälkihurman iholle.Toisten ihot reagoi eri tavoin eri tuoksuihin,johtuu jostain ihon omista rasvoista ja arvoista.Pidän tästä tuoksusta ja eräs mies kehui kovasti :)

    Äänestä

  • pysyi.... kirjoitti:

    ei muutu miehekkääksi,tuoksu syvenee ja jättää ihanan jälkihurman iholle.Toisten ihot reagoi eri tavoin eri tuoksuihin,johtuu jostain ihon omista rasvoista ja arvoista.Pidän tästä tuoksusta ja eräs mies kehui kovasti :)

    ko tuoksu voitti jonkun testin, jossa miesten piti valita paras naisten hajuvesi. itseni mielestä liian miehekäs aluksi mutta illalla ihan ok ;> !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


........ kirjoitti:

Millainen tuoksu? Pullo ja mainonta ainakin luovat kohtuu voimakkaan vaikutelman tuoksusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu