te jotka olette laihtuneet paljon,että miten ihmeessä saatte esim.mahan ihon kiinteäksi vai jääkö se löysäksi pussiksi loppuelämäksi ellei sitten turvaudu plastiikkakirurgiaan????
Ketokaa toki..
maaariittiiii
2227
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Minä en osaa oikeita termejä, mutta minulla vetäytyy kaikki nahkat. Olen laihtunut n.20kg ja missään vaiheessa ei ole mikään ollut ongelmana.
Sitten taas töissä pari naista ovat aina olleet saman hoikkia ja niillä repsottaa vatsanahkat löysällä, kun jo vähän ikää. Minä olen yli kuusikymppinen ja en ole jumpannut, enkä liiku muutakaan kuin työ ja arkiliikunta.
Tietysti voit jumpata vatsalihaksia, kokeile tuleeko tuloksia. Voi tullakin. Minä olen sitä sorttia ettei ole ongelmana nahkan roikkuminen.
Ei riitä että ainoastaan laihdutat. Mikäli jätät vatsalihastreenin väliin, alkaa nahka tietysti roikkua.