Miten nopeasti mies soittaa naiselle,jos on kiinnostunut???
(nainen antanut numeron)
(nainen antanut numeron)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
pari kuukautta, sen verran menee testata ne muut kanditaatit kunnolla.....että älä huolestu ollenkaan, soitta kun on puutteessa.
jos on kiinnostunut, niin varmasti soittaa päivän parin kuluessa.
Jos soittelee tyyliin kuukauden päästä, niin on vaan puutteessa!
Sitä kannattaa odottaa koko elämä.
Ei soita. Jos sinä teit aloitteen, eikä mies... siis et voi tietää onko mies kiinnostunut.
Jos on vähääkään kiinnostunut, soittaa viikon sisällä. Jos on aidosti kiinnostunut, soittaa parin päivän sisällä.
kuukauteen ja olen nyt luopunut toivosta :(. Jos nyt soittaisi niin sois hälytyskellot sen verran et en itekään taitais enää olla kiinnostunut.
Itselläni on tapana vähintään tekstata seuraavana päivänä jos olen jonkun numeron ottanut. Kyselen kuulumisia jne. ja katselen onko toisella osapuolella vielä kiinnostusta nähdä toiste. Jos on jo kk mennyt niin unohtaisin kyllä koko jutun. Saattaa vielä soittaa mutta tosiaankin on 2 vaihtoehtoa silloin.
1. On kännissä tai puutteessa ja selaa numeroitaan ja muistaa sinut.
2. Sillä hetkellä on ollut säätöä jonkun muun kanssa ja kun se on ohi niin päättää ottaa yhteyttä sinuun.