on että mun exä ihan kirjaimellisesti polvillaan rukoili mua takasin eilen,parku kuin hyeena,eka pyytää käymään,avaa oven melkeen alasti ei men kauaa ku alkaa parkuun ja sanoo et haluaa et jään yöseksi,saan tehä mitä vaa ja haluu mut takasi mutta antaa vaikka en ottaisi takaisin..ja että suostuu vaikka salarakkaaksi jos mulla ois uusi nainen,huh huh..jotain epätoivoa vai mitä?
no jäin yöksi ja pantiin että tyrät rytkyy,kai sitä otettava kun kerta väkisin tarjotaa.
no jäin yöksi ja pantiin että tyrät rytkyy,kai sitä otettava kun kerta väkisin tarjotaa.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kai hän tykkää susta kovasti.
Joo, se tykkää susta. Tuliko yllätyksenä?
a) olet käsittämättömän upea, poikkeuksellinen uros
b) hän on epätoivoinen, takertuva luonne
Jälkimmäinen vaihtoehto on luonnossa yleisempi, mutta monet kuvittelevat kaiken johtuvan ensimmäisestä vaihtoehdosta. ;)
yksinkertaisesti PANETTI! Ei tullu kelleen mieleen?
Ex naiseni ei osaa irrottaa musta ja soittelee ja laittaa vihjailevia viestejä. Ja sitten kun mun tekee mieli ja haluun sitä ni tulee helposti lähettyä sen luo. Vaik sanon et en sit haluu muuta ni se sanoo et tääki riittää nyt. Ja viimeeks ku sanoin et pitäis lopettaa tää et mä haluun mennä eteen päin. Mein suhde ei toimi kuin sängyssä, en viitti tarkemmin selittää ettei tutut tunnista tästä viestistä. ni se sano et...saanko kuitenki olla sun pikkuhuora vaik sul olis toine!! Ja veikkaan et jos rupeen olee jonku toisen kans ni exä ei sitä sulata..