Särkyä silmän yläpuolella

Eli minulla ollut nyt n. viikon ajan särkyä oikeassa kulmakarvassa tai siis särky tuntuu kulmakarvan kohdalla ja on arka, kun koskettaa. Mitähän tämä vois olla? Päätä ei muutoin särje.
1526
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi mahdollisesti olla ihan ohimenevä juttu. Itsellänikin usein juuri samanlaista kipua, kestää päivästä muutamaan viikkoon, mutta sitten menee ohi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huolestunut-hilma kirjoitti:

Eli minulla ollut nyt n. viikon ajan särkyä oikeassa kulmakarvassa tai siis särky tuntuu kulmakarvan kohdalla ja on arka, kun koskettaa. Mitähän tämä vois olla? Päätä ei muutoin särje.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu