asioita tykkäät tehdä ja jutella naisen kanssa? :)
Millaisia
lempi
6389
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos naisella on sama harrastus kuin itselläni, puheenaihetta riittää. Esim konekivääriammunta, sikarinpoltto, naiminen, politiikka j.n.e.
kiva jutella muuten ylipäätän ihmisten kanssa, joilla on saman tyyppisiä intressejä :)
Ja usein myös sellaisten, joilla on ehkä vastaavia "intohimoja" tiettyjä asioita kohtaan, vaikka olisivatkin hiukan eri aiheita. Ymmärtävät kuitenkin tunteen paloa.
Yhteinen lomakohde on hyvä ja ,tulevaisuudesta on kiva keskustella naisen kanssa,tyttösiltä ei meinaan ideat lopu.Kodin siivous ja huolto työt.Mistä vaan tulee keskustella,ja täytyykin osata keskustella.Kirjallisuudesta myös tässä joitakin..
on ylipäätään sellainen olo, että voipi keskustella ihan mistä tahansa, ja molemmat innostuvat jutuista :)
Eikös melkein kaikki tekeminen ja puheenaiheet ole kivoja jos vain seura on sopivaa? Hyvän naisen kanssa jopa siivouskin voi olla hauskaa :)
juttu menee varmastikin myös toistepäin, että kivan miehen seurassa on tekeminen, jutteleminen ja oleminen itsessään joka tapauksessa yleensä hauskaa :)