asioita tykkäät tehdä ja jutella naisen kanssa? :)
Millaisia
6
379
Vastaukset
- Reino
Jos naisella on sama harrastus kuin itselläni, puheenaihetta riittää. Esim konekivääriammunta, sikarinpoltto, naiminen, politiikka j.n.e.
- lempi
kiva jutella muuten ylipäätän ihmisten kanssa, joilla on saman tyyppisiä intressejä :)
Ja usein myös sellaisten, joilla on ehkä vastaavia "intohimoja" tiettyjä asioita kohtaan, vaikka olisivatkin hiukan eri aiheita. Ymmärtävät kuitenkin tunteen paloa.
- Torpedo 87
Yhteinen lomakohde on hyvä ja ,tulevaisuudesta on kiva keskustella naisen kanssa,tyttösiltä ei meinaan ideat lopu.Kodin siivous ja huolto työt.Mistä vaan tulee keskustella,ja täytyykin osata keskustella.Kirjallisuudesta myös tässä joitakin..
- lempi
on ylipäätään sellainen olo, että voipi keskustella ihan mistä tahansa, ja molemmat innostuvat jutuista :)
Eikös melkein kaikki tekeminen ja puheenaiheet ole kivoja jos vain seura on sopivaa? Hyvän naisen kanssa jopa siivouskin voi olla hauskaa :)
- lempi
juttu menee varmastikin myös toistepäin, että kivan miehen seurassa on tekeminen, jutteleminen ja oleminen itsessään joka tapauksessa yleensä hauskaa :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?
Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä1311335Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa373863Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu1123043Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman
nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie1252391Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?
Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin812055Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1961771Sofia Virralle täydet 12 pistettä!
Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.2991006Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?
Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta17800Toisten elämän moralisointi
Eikö kukin voisi keskittyä lähinnä omaan elämäänsä? Jos jollakulla muulla on tunteita, ajatuksia, tai tekoja oman suhte143745- 53709