Kesä on masentavaa

mutta syksyllä kun tulee pimeys ja kaatosateet niin alkaa taas helpottaa ...
2449
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Näin on. Sitten syksyllä ei tunnu enää niin pahalta.

Äänestä

mennä kaupungille kävelemään, voi kuvitella että on yksin maailmassa kun ei siellä juuri muita ole. vähän kuin siinä 28 days later elokuvassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aikaa ... kirjoitti:

mutta syksyllä kun tulee pimeys ja kaatosateet niin alkaa taas helpottaa ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu