saan ostettua hyvät farkut,tarkoitan sellaisia hyvin istuvia ja matala vyötärösiä malleja.hinnalla ei väliä kunhan ovat ed.mainittuja malleja..?mahtaakohan saada leviksen 555 mallia muualta kun ebay:stä huutamalla..?
kartokaas joku mistä
miehelle
4387
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Isommissa kaupungeissa on farkkupuoteja mistä saa melkein minkälaisia farkkuja vaan.Ja leviksiä löytyy lähes joka kaupasta.Pienellä paikkakunnalla on varmaan toisin mut soita johonkin farkkuliikkeeseen ja pyydä lähettämään.
kattopa kun mä en tykkää ihan mistä vain farkuista,ja hyvät kun löytyy oon valmis maksamaan niistä vaikka 100€..nii et turusta jos löytyis vaiika sellanen paikka,tai treelta/hesasta..
myös linkkei voi laittaa
Farkku-talli yliopistonkadulla,Corner Kristiinankadun ja Eerikinkadun kulmassa Stokkan One Wayssa on myös aika hyvät valikoimat.....onhan niitä jotain kauppoja hansakorttelissakin...ja jos ei löydy,kysy liikkeistä voiko ne tilata sulle maahantuojalta.
niitä leviksen 555 löytyi joskus ainakin sieltä cornerista.