Treffeille ilman päätä

Mun pää räjähtää näitten juttujen kanssa huhuh
2534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olen itse 26v. ja todellakin koen tarpeelliseksi ohjeet ja hyvät vinkit treffailusta, koska olen ensimmäistä kertaa elämässäni sinkku ja olin elämäni ensimmäisillä treffeilllä viikko sitten. En todellakaan tiedä miten pitäisi toimia treffitilanteessa, etten olisi ihan aasi.
(Tänä kesänä päättynyt 8 vuoden parisuhde on pitänyt minut visusti kotona tähän asti.) Todettakoon ilolla että en ole ainoa joka vinkkejä kaipaa (peli ei kai siis ole vielä menetetty)ja toisaalta on se hienoa, että kokeneemmat kirjaavat hyviksi harjoiteltuja kuvioita tänne palstalle. Jatkakaa samaan malliin. Kiitoksia kaikille niille, jotka valoittavat kokemattomien treffailijoiden tietä kokemuksillaan.

Äänestä
  • kiima ei jätä rauhaan ja uutta kikkeliä uuniin, ammuu vaan sulle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


joku 25 vee jee kirjoitti:

Mun pää räjähtää näitten juttujen kanssa huhuh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu