kun olet maailman murjoma ja ahistaa?
MIES mikä saa Sinut
hyvälle tuulelle
9955
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ja muut mukavat huomion osoitukset.
:=))))??? hmm
ja vaikka mies väittää muuta, niin käytä hänet hyväksesi. hän haluaa seksiä ja se on paras tapa saada hänet luopumaan synkistä ajatuksista ja murjottamisesta.
trust me. olen mies =)
No en ainakaan hepoa tykittäisi. En piikillä, enkä pyssyllä. Hepat on ihan kivoja.
Siiiinä sulle....
Kelaan nauhalta Speden rautakauppasketsiä jatkuvalla syötöllä
vahingonilo on paras ilo
Ahdistuksen laadusta riippuen joko porno tai musiikki. Joskus tosin on mukava rypeä itsesäälissä ja piiskata itseään entistä surkeammaksi. Kai ne negatiivisetkin tunteet on parempia kuin täysi kyynisyys. Aamulla on sitten puhistunut olo kun on juonutt viinaa, itkenyt yksikseen ja nolannut itsensä weppifoorumeilla edellisenä iltana.
kyllä se on jonku ystävän älytön lohkaisu yleensä se mikä saa taas nauruvaihteen päälle :D
joskus ihmettelen miten ne sen tekee, mut toisaalta meikäläisenkin on joskus ainakin sanottu tehneen niin. ilman ees yrittämistä. mystistä mutta hienoa kuitenkin :D
osoittaa, että välittää, että olen hänelle tärkeä. Enkä nyt tarkoita seksiä.