Tässä on tullut testailtua erilaisia miehiä vuosien varrella ja oma suosikki miesten peniksissä on tarkentunut. Se on kohtalaisen iso mut ei mikään mela, kova pitää olla ja isoterskainen. Sellaset ohuet terskaa kohti suippekevat on kamalia mut vielä pahempia on sellaset löysät vaik vähän kookkaammatkin jotka taittuu kuin haitarit kasaan. Sit vielä, miehen syömä ruoka vaikattaa siemen-nesteen tuoksuun ja makuun joskus tuoksu on kamalan hajuista.
Kertokaapa muutkin naiset mikä on paras malli?
Kertokaapa muutkin naiset mikä on paras malli?
Vastaukset 7
Vanhimmat
viestin pitäisi kuulua tuonne sex-osioon ?
suht pienistä/keskikokosista, mutta ehdottomasti kovista. Pahin on sellanen jättestor, joka suippenee. Sellanen vaan hiertää, eikä hivele kivasti. Iso nuppi saattaisi olla kiva. Parhaalta tähän mennessä on tuntunut kyllä sellainen pienehkö ja tasapaksu ja kova. Osuu ilmeisesti juuri oikeaan kohtaan.
Ainakin olen kiinnitänyt huomiota siihen , että tansseissa joskus jotku naiset "työntävät" reisiään kiinni meikäsen haaroihin kuin ohimennen :) .. lienee tarkoituksella ?
Vaikka heillä vältämättä ole mielessä sextailu ...tiedä häntä ??
Ensin pitää kiinnostua miehestä ennenkuin alkaa "tutkimuksen" ja kyl tääkin tutkimus niinkuin useimmat muutkin tutkimukset tehdään ilman vaatteita. Tanssissa kuuluukin olla reisien sisäpinnat vastakkain esim. tangoa tanssiessa, joskus tosin miehen valtavan iso vatsa estää sen. Ei se mitenkään liity "tutkimukseen" koska miehen lepotilassa oleva penis ei vielä kerro mitään erektio varmuudesta.
Pieni ja laiha on tietysti kaikista surkein. Ei myöskään pitkä ja ohut ole kovin hyvä.
Paras on kohtalaisen pitkä ja paksu, sopusuhtainen ja sen kokoinen, että suuhun mahtuu hyvin.
JOO! Toi on hyvä mittari. Mahdollisemman iso mut suuhun mahtuva, että pystyy kunnolla hoitelee!
käyrä on pahin malli. kerran oli niin käyrä että- meinas kesken kaiken luiskahtaa ulos..
pitkä ei tartte olla, mutta paksu saa olla.. ohut ja pitkå ei myöskaan kiihota...