Miksi Suomen naiset ovat tälläisia paskoja

Suomi-Mies

ILTASANOMAT TÄNÄÄN

"Yhden yön seikkailulta haetaan estotonta seksiä

IS:n lukijat paljastavat, että yhden yön suhteelta halutaan paitsi villiä ja vapaata seksiä, myös läheisyyttä.

Pikasuhteisiin lähdetään usein hakemaan vaihtelua arkirutiineille tai tasapaksulle seurustelusuhteelle.

Yhteinen retki vällyjen väliin voi vastaajien mukaan saada alkunsa pienestä flirtistä. Yleisimmin yhden yön seikkailuihin lähdetään ravintolaillan päätteeksi.

Kun tarina jää vain yhteen yöhön, se mahdollistaa estottomamman ja vapaamman seksin harrastamisen.

- Siis mikä onkaan ihanampaa kuin villi ja raju seksi jonkun lähes tuntemattoman kanssa silloin tällöin? 30-vuotias nainen kysyy.

Kuumat yhden yön suhteet eivät kyselyn perusteella ole vain sinkkujen etuoikeus. Myös parisuhteessa elävät tunnustavat antautuvansa kielletyn hedelmän pauloihin.

- Ikävä myöntää, mutta yhden yön suhteet tuovat vaihtelua tasaiseen parisuhteeseen, 37-vuotias nainen tunnustaa"

4

549

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • no ite olet paska!no jo on kumma ku heti valittelee ku nainen haluaa yhen yön suhteita..parisuhteessa että sinkkuna..miksei sinkkuna ketkähyvänsä sais harrastaa yhenyönsuhteita..ja on kumma jos et tiedä milloin nainen haluaa vain yhen yön suhteen tai pitemmän..kuuntelisisit vaikka enemmän niitä niin voisit ehkä saada selville sen et mitä ne haluaa äläkä kato vaa omaan napaas..ja luule että kaikki haluais pitkän suhteen..
      ja sit parisuhteessakin..no eihän se tietty ole okei että suhteessa pettäis..mutta miehet vaa saa syyttää useinmiten itteesä..opettelis harrastaa parempaa seksiä niin ei tarvis muijan käydä vieraissa tyydyttämässä itteesä.
      no mä tiedän ettei mun tarvi pelätä mitää tollasta ku mä oon niin hyvä sängyssä.;)yeah..right..

    • herramrks

      Ja miesten kanssa ne niitä yksiä öitä harrastaa joten, Suomi-Mies, varo ettet joudu yhden yön uhriksi kun Suomi-Nainen saalistaa.

    • ghost<3

      Mitä enemmän mustia miehiä sitä enenmmän naiset pettää.
      Noin 90 prosettia naisista pettää mustien kanssa. Ei naisia voi enää sanoa naisiksi edes isolla N kirjaimella. Ja tuo tilasto on tostuuus vaikka naiset sitä koskaan myönnäkkään. Hiljaisuus on totuuden merkki ja se on tätä tasaarvoo
      99% Naisillla 1% Miehillä ja 99% Naisiata vihaa Suomalaisia miehiä mutta ei koskaan mustaa miestä..... niihhhh

    • Aki 6

      Musta teoria on väärä. ensinnäkin on naisia, jotka jotuvat peittämään nautinnonhimonsa esim uskonnollisuudella tai kyttäilyllä. Sitten on niitä, jotka antaa palaa. Sama se on miehissäkin, halut vaan lasketaan mieskunnoksi, ei peiteltäväksi asiaksi, kuten naisilla.

      Tietysti molemmissa sulupuolissa on vähemmän panemisesta kiinnostuneita, ja olkoon sekin hyväksyttyä. Kaikki kukat kukkikoon, aatteleppa itteäs!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      93
      2178
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      45
      2132
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1855
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      87
      1283
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1110
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      59
      1071
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      68
      969
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      920
    Aihe