elikkäs, sattuuko napa ja kilikoru? sehän on yksilöllistä ,mutta haluaisin tietää miltä se jokaisesta tuntuu? :) kiitos jo etukäteen =D
Sattuuko?
Remorse
7600
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Voit toki kokeilla etukäteen itse: ota oikein iso parsinneula ja työnnä se väkisin läpi huulesta, navasta tai korvasta. Sitten tiedät, miltä tuntuu.
no jos ne kerran tuntuu samanlaiselta kun huuleen tai korvaan, niin eihän se sitten satu suurikaan :)
Ei tunnu juuri hyttysen pistoa pahemmalta joten reippaasti vaan läväriä kehiin.
t. nimim. läväri päivässä, kaksi parhaassa
Ei tunnu juuri hyttysen pistoa pahemmalta joten reippaasti vaan läväriä kehiin.
t. nimim. läväri päivässä, kaksi parhaassa
ei se kielikoru mulla ainkaan yhtään sattunut=).kivut alkoi vasta muutaman tunnin päästä ja sitten oli kipeä muutamia päiviä.
mutta se on ihan yksilöllistä.
tosi paljon. Sen laitto sattuu tosi paljon ja sitten varaudu siihen, että viikon ajan sattuu puhuminen ja syöminen on mahdotonta. eli valmistaudu juomaan ja imemään keittoja nassuun. Eli viikon kun sitä helvettiä kestää niin sitten alkaa helppaamaan
ääk, kiva ku pelottelet :) kauan siinä suunnillee kestää kun se tehdään? :>