Kuka tietää

millä sais pisamat pois naamasta? olen tooosiii kyllästynyt niihin.. onko mitään voidetta joka häivyttäs niitä, tai jotain, vai onko elettävä niiden kanssa.. varsinkin näin kesällä niitä tulee omasta mielestäni paljon ja haluaisin tasaisen iho sävyn naamaani..
4224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

pois.

Äänestä

Nyt en ole aivan varma, mutta muistaakseni ne saa pois laaser hoidolla.

Äänestä
  • ei ole halvempaa keinoa, taidan antaa ne sit olla.. onneks kohta tulee talvi ja ne häviää =)

    Äänestä

älä nyt herttinen niitä suotta peittele, pisamanaamaiset tytöt ovat söpöjä. ja pojat kans.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-punkku- kirjoitti:

millä sais pisamat pois naamasta? olen tooosiii kyllästynyt niihin.. onko mitään voidetta joka häivyttäs niitä, tai jotain, vai onko elettävä niiden kanssa.. varsinkin näin kesällä niitä tulee omasta mielestäni paljon ja haluaisin tasaisen iho sävyn naamaani..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu