Mistä oikein johtuu?

Telkkarissa tuli ohjelma huumeita käyttävien kuntoutuskeskuksesta. Pisti oikein silmään että jokaisella ohjelmassa olevalla potilaalla/asiakkaalla oli käsivarret täynnä kuvia ja melkein kaikilla lisäksi naamassa rautaa !! Miten tämä on ymmärrettävä?
3383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

..erittäin kiinnostunut tatuoinneista ja lävistyksistä.
Minkälaista kuvaa olet suunnitellut?
Entä lävistys genitaalialueelle vai minne?

Äänestä

katsoin kerran ohjelman joka kertoi homoista. monilla heistä oli farkut jalassa. ovatko siis kaikki homoja jotka käyttävät farkkuja?

Äänestä
  • Kekehän vois ottaa samallaisen lävistyksen perseeseen ku Steve O otti jackass:ssä!!!Ainii mut eihän se oo hyvä ku se pitäis aina ottaa niin monta kertaa päiväs pois ku sun karvaset tatuoidut ja lävistetyt poikaystävät tulee kyläilemään(ja kaikki varmaan tietää mitä ne tekee siel kekellä)!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


keke kirjoitti:

Telkkarissa tuli ohjelma huumeita käyttävien kuntoutuskeskuksesta. Pisti oikein silmään että jokaisella ohjelmassa olevalla potilaalla/asiakkaalla oli käsivarret täynnä kuvia ja melkein kaikilla lisäksi naamassa rautaa !! Miten tämä on ymmärrettävä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu