Tapoin 1000 viatonta siviiliä

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Olmert otti vastuun hyökkäyksestä/1135221056908

Päivä päivältä Ehud Olmert alkaa mahtua aina vaan paremmin Ariel Sharonin saappaisiin.
1169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olmert häviää vähintää 100000:lla uhrilla Venäjän Putinille, jolla taitaa olla kontollaan kaikkein suurimmat surmanluvut Tshetshenian sodasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en kadu kirjoitti:

http://www.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Olmert otti vastuun hyökkäyksestä/1135221056908

Päivä päivältä Ehud Olmert alkaa mahtua aina vaan paremmin Ariel Sharonin saappaisiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu