Rumimmat ja hinteimmän näköiset Saleet?

Mun mielestä rumin jätkä on nykyään Ami.
Kautta aikojen rumin jätkä oli Aki tai Saku.
Hinteimmän näköinen on Romeo.
Extra-rumia akkoja ei ole ollutkaan koko sarjassa.
2463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin, on sentään mun faija kaikista rumin ja mutzi aivan helvetin ruma ja lihava hutsu.

Äänestä

Aki kyllä oli komein! Ilkikurinen virnistys ja ne ihanat silmät... Nam.
Saku oli myös kohtuu komea ja Roomeo on komea myös! Ami on tylsän näköinen pullukka, eikä Kasperkaan mikään komistus ollut, vaikka muuten kiva hahmo.
Rumia akkoja kyllä on riittänyt, mm. tämä Lauran serkku ja Virpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AMI RASSI kirjoitti:

Mun mielestä rumin jätkä on nykyään Ami.
Kautta aikojen rumin jätkä oli Aki tai Saku.
Hinteimmän näköinen on Romeo.
Extra-rumia akkoja ei ole ollutkaan koko sarjassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu