Mies mikä...

on salainen paheesi? ;)Saa muutkin vastata,kuin miehet!
12957
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Mutt yhen huomasin taannoin :Lumipantterit ja pitää syödä salaa

Äänestä
  • niissä on niin hyvää? Ite ei oo koskaan viä tullu maistettua!

    Äänestä

  • neito82 kirjoitti:

    niissä on niin hyvää? Ite ei oo koskaan viä tullu maistettua!

    Menthoolin maku

    Äänestä

viski mutta kohtuuden rajoissa ja ei kai se niin salainenkaan ole.

Äänestä

Salainen paheeni, josta itsekin tulin vasta syvällisen analyysin jälkeen miten kuten tietoiseksi: Romanttiset elokuvat.

Äänestä
  • upseeri joka katsoo mielellään romanttisia elokuvia,hmmm...

    Äänestä

  • neito82 kirjoitti:

    upseeri joka katsoo mielellään romanttisia elokuvia,hmmm...

    Analyytikkonikin oli hieman epätietoinen ja harkitsee edelleen vakavasti ammatin vaihdosta..:D

    Äänestä

  • adrianleewerkuhn kirjoitti:

    Analyytikkonikin oli hieman epätietoinen ja harkitsee edelleen vakavasti ammatin vaihdosta..:D

    suomenkielellä saman kiitooos?

    Äänestä

  • adrianleewerkuhn kirjoitti:

    Analyytikkonikin oli hieman epätietoinen ja harkitsee edelleen vakavasti ammatin vaihdosta..:D

    niinkään tekemistä - skitsofrenian kanssa kylläkin, ikävä kyllä.

    Äänestä

oli pakko vastata kun kysyit. Pahin paheeni on se, että olen nainut vaimoni siskoa jo kohta viisivuotta. Toinen on se, että lupasin silloin papin edessä rakastaa myötä ja vastamäessä.......tuli saatana valehdeltua jo silloin.

Äänestä
  • Annanpas helpotuksen sulle. Pappi perkelehän se kyselee että "haluatko sinä rakastaa..." On iso ero siis rakastatko vai haluatko rakastaa. Ja sitten muutes ei kai se siskon naiminen välttämättä ole este halulle eikä edes rakastamiselle. Methän miehet holdataan tippaleipäaivoja kun olemme, moniakin ihmissuhteita samanaikaisesti. Jep. Mun pahe on kihomatojen kaivelu iltaisin peräsuolesta. Kerään ne purkkiin ja syötän aamupuurossa lapsille ja vaimolle!

    Äänestä

  • hon kirjoitti:

    Annanpas helpotuksen sulle. Pappi perkelehän se kyselee että "haluatko sinä rakastaa..." On iso ero siis rakastatko vai haluatko rakastaa. Ja sitten muutes ei kai se siskon naiminen välttämättä ole este halulle eikä edes rakastamiselle. Methän miehet holdataan tippaleipäaivoja kun olemme, moniakin ihmissuhteita samanaikaisesti. Jep. Mun pahe on kihomatojen kaivelu iltaisin peräsuolesta. Kerään ne purkkiin ja syötän aamupuurossa lapsille ja vaimolle!

    Toihan on jokaisen miehen päiväuni. Haluaako sisko tietää yksityiskohtia vaimon seksimieltymyksistä? Kummallakos niistä muuten on parempi tavara?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


neito82 kirjoitti:

on salainen paheesi? ;)Saa muutkin vastata,kuin miehet!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu