olisi kiltti ja kunnollinen, uskollinen, suht. raitis, söpö ja suloinen, kuitenkaan ei kulkis missään navettahameessa vaan kireissä (normaalivyötäröisissä missä ei stringit vilkkuis) pissisfarkuissa olematta kuitenkaan pissis, ei olis bilehile vaan mielummin kotikissa ja jonka kanssa vois vielä harrastaakin jotain yhdessä ja kiehnäisi kultansa kainalossa ja kehräisi onnellisena ja tyytyväisenä kun sen hiuksia ja suloisia kasvoja silittää?
Miksei luoja luonu tollasta ihanuutta? Ottaisin sellasen heti jos sellanen olis. Sellasta naista pystyisi rakastamaan aidosti.
Miksei luoja luonu tollasta ihanuutta? Ottaisin sellasen heti jos sellanen olis. Sellasta naista pystyisi rakastamaan aidosti.
Vastaukset 21
Vanhimmat
rumat ihmiset?se on minun kysymykseni jumalalle kun hänet tapaan.
että liikut väärissä paikoissa meidät löytääksesi. :P en mie ainaskaan siellä pissisjoukon keskellä ryve, enkä baarissa humalissa.. tehen villasukkaa sohvalla ja leivon pullaa miesvieraita varten (joille kelpaa)..
miten voi olla kireissä pissis farkuissa olematta pissis?
täällä mie ootan että joku tulis silittämään kotikissaa ja vois sitä käyä vaikka niityllä peuhamassa ajan kuluksi.. tai ehkä jotain muutakin. ei vuan ole kun noita pettäviä kaupunkilaismiehiä käyny, joille mennee naisten kaato syvemmän suhteen eelle. ei sovi mulle kun en tohi juosta kostamassa.
mie tiijjän meitä monta. vuan miksi luoja ei luonu miehile järkeä ku vaan ne pissispyllyt mieleen ja pettämisen tairon.
"että liikut väärissä paikoissa meidät löytääksesi. :P en mie ainaskaan siellä pissisjoukon keskellä ryve, enkä baarissa humalissa.. tehen villasukkaa sohvalla ja leivon pullaa miesvieraita varten (joille kelpaa).. "
Enpä minä oo sua sieltä pissisjoukon keskeltä etsinytkään kun tiedän ettet siellä ole eikä muakaan baareista löydä.
"miten voi olla kireissä pissis farkuissa olematta pissis?"
Öh, tuli vissiin ajatusmoka. Kireissä farkuissa voi olla vaikka kuinka kiltti tyttö mutta kun kireet farkut yhdistetään nykyisin pissiksiin niin meinaan vaan että ei-pissis mutta silti kireet farkut. ;) Sellaisia oli ennenmuinoin kun minä olin vielä nuoooooori poika, sellasia kilttejä tyttöjä kireissä farkuissa. Ei silloin ollu niin paljoa pissiksiä kuin nykyään.
ovat tiukasti tapetilla. Huhheijaa!
Toisekseen, suurinta osaa naisista ei noin vain "oteta", vaan kyllä siinä naisellakin saattaa olla jotain sanomista...
NoJust puhut kyllä asiaa, tuon olen todella huomannut ikäväkseni. No ei vain, tuo ottaminen oli lähinnä sellaisella tietyllä sävyllä ilmaistu. ;) Mutta jos saisin ja joku tuollainen tyttö haluaisi ottaa mut niin en miettis kahta kertaa vaan ottaisin hänet. :D
:)...
Missä sellanen ihanuus sit on? Kun en mä vaan oo kohdannu..
ihanille miehille.
Minähän olen ihana mies. :)
Jos sellaisia on niin miksei ilmesty kohdalle?
Joo voitt yrittää ottaa yhteyttä jos haluut...kyll toi sun väitteesi pisti vähä.....ett kyll niitä hyviäkin tyttöjä on jos vaan yrittää jos kiinnostaa niin ota yhteyttä
se nenäpusu-siirappi-mies!
Ei ole sellanen mies. En kyllä tiedä mistä sä puhut mutta kuulostaa ihan oudolta.
pakkomielle siihen nenäpusu-siirappimieheen kun sä sen bongaat sielläkin missä se ei ole? :D
Oot sää kans yks kultamussukka. Tsemppiä vaan, kyllä niitä on ihan riittävästi. Tsiigaile paikoista jossa käy KUNNOLLISIA JA MUKAVIA TYTTÖJÄ!
Mulle yks kunnon horatsu kiitos.
Tässä olisi yx ehdokas sulle...joten ota rohkeesti yhteyttä...
T:Saara
Täällä olisi yx sellanen...vapaana...Viihdyn kotona enkä käy pilettämässä kovin usein....ota yhteyttä jos kiinnostaa
Jk en käytä noita liemiruokia kun kerran tai kax vu odessa,siis olen aika raitis...ota rohkeasti yhteyta...(Stringejä en voi sietää) T:Saara
Mut miten suhun saa yhteyden?
Mun sähköpostiosoite on :[email protected] viestiäsi täällä innokkaana.Kerron sitten itsestäni lisää kun kirjoitat.HYVÄÄ VIIKONLOPPUA SINULLE KA KIRJOITTELEMISIIN!
Kuules Saara, oletkohan sä oikeesti mikään typsy? Typsyillä tuskin tuollaisia meiliosoitteita on, hotmail on muutenkin vähän "sellasessa" maineessa ja kiilahihna.. :D Tuskin saat postia. :D
Mitä se osote merkkaa mikä se on...satutko muuten tietään koneista mitään......ei kaikki ole aina sitä miltä näyttää ja kai sä kans oot törmänny sellaseen...