Dieselöintikokemuksia

Onko kenelläkään dieselöintikokemuksia Dodge RAm Vanista? Myös muut kuin jenkkikone tapaukset kiinnostavat. myös vinkkejä saa laittaa!
1397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No sinne mahtuu vaikka V8. Mutta 3-silinterinen Perkins on kyllä ihan hyvä. Ainakin Verkussani meinaa keula nousta takakuormaajaa käytettäessä eli Woimaa on. Tosin kierrosalue taitaa olla kapeahko automaatille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dieselöinti kokemuksia kirjoitti:

Onko kenelläkään dieselöintikokemuksia Dodge RAm Vanista? Myös muut kuin jenkkikone tapaukset kiinnostavat. myös vinkkejä saa laittaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu