Ajattelin tämän olevan hyvä mahdollisuus löytää muita au paireja lontoosta, että ei aika kävisin pitkäksi kun sinne lähtee.
Jos siis joku on lontossa/lähtee sinne ja olisi kavereiden tarpeessa, saa ottaa yhteyttä miellellään :)
Jos siis joku on lontossa/lähtee sinne ja olisi kavereiden tarpeessa, saa ottaa yhteyttä miellellään :)
Vastaukset 8
Vanhimmat
minne pain lontoota olet tulossa? saisko sun sahkopostiosoitetta?
Mä oon ensin menossa tukholmaan ja muutan sen perheen mukana lontooseen kun se äiti tulee sinne duuniin.
Luultavasti muutetaan Richmondiin.
Mun sähköposti on [email protected], myös mese osote :)
tarkemmin mikä ilmansuunta on kyseessä? Richmondeja kun löytyy Lontoosta.
hei, richmond ei ole oikeastaan lontoota, vaikka lasketaankin lounaislontooseen. richmond menee jo surreyn puolelle, vaikka sielta on lyhyempi matka keskustaan, kuin monesta muusta paikasta, joka on lontoossa :)
olin aupaurina etela-lontoossa ja muutan richmondiin aupairiksi parin paivan paasta.
oon tulossa lontooseen ens viikon keskiviikkona, et ois kyl kiva löytää muita au paireja!!!
taalla ollaan myos!
milton keynesissa tosin, mutta 30 min junalla lontooseen. 3kk oltu, ainakin vuos viela edessa.
saa mailailla/lisaa meseen, [email protected]
Oon Nothamptonissa ja kaipaisin toisinaan seuraa. Voi ottaa yhteytta meseen osotteessa [email protected]
Moi! Oon tulossa marraskuun alussa melko lähelle Lontoota (Redhilliin, 25minsaa junalla etelään). Olin viime vuoden au-pairina ja nyt olen tulossa asustelemaan sinne toistaiseksi pysyvästi. Lontoossakin tulee varmaan taas aika usein käytyä ja olis mielettömän kiva saada seuraa ja uusia kavereita! Mulle saa mailata osoitteeseen [email protected]