Mainos biisi...

Eli: ensimmäinen biisi joka soi O.C.:n 3. tuotantokauden mainoksessa jossa mies ja nainen laulaa: "What you said? ... What did you say?"
----
Ja toinen on mainoksessa, jossa näytetään tulevia elokuvia (mm. riiviöt, saksikäsi edward ym...) kaksi miestä laulaa:
"Why you just don't kill him/her man?"
Ripeästi vastauksia :)
2290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Imogen Heap: Hide and Seek
kysytty aikas monta kertaa kuten otsikoista näkyy..

Äänestä

Miksette te lue yhtäkään vanhan viestin otsikkoa ennen kuin tungette näitä turhia kysymyksiänne tänne? Mikä siinä on niin vitun vaikeaa?

Ja siksi toisekseen, voisit edes vaivautua mainitsemaan minkä kanavan mainoksesta on kyse. Ja seuraavaksi voitkin mennä itse kyseisen kanavan nettisivuilta katsomaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hurahtanut kirjoitti:

Eli: ensimmäinen biisi joka soi O.C.:n 3. tuotantokauden mainoksessa jossa mies ja nainen laulaa: "What you said? ... What did you say?"
----
Ja toinen on mainoksessa, jossa näytetään tulevia elokuvia (mm. riiviöt, saksikäsi edward ym...) kaksi miestä laulaa:
"Why you just don't kill him/her man?"
Ripeästi vastauksia :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu