Kerro isästäsi

Muutamia sanoja isästäsi. Mun isä on lihava nuorena se oli hoikka ja komea.
3321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Isäni oli viikonloppu isä, tapasimme joka kolmas kuukausi lyhyitä hetkiä.

Äänestä

..taitaa olla aika maatunut, luultavasti jo luuranko.

Äänestä
  • olen kasvanu sijaisperheessä. biologinen isä on alkoholisti ja sijaisperheen isä sellainen "työnarkomaani" ettei kauheesti kotosalla näkynyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö Keravalta kirjoitti:

Muutamia sanoja isästäsi. Mun isä on lihava nuorena se oli hoikka ja komea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu