niin näitä kirjoituksia kun lukee niin täytyy todella ihmetellä elävätkö kaikki jossain haavemaailmassa vai eikö ole uskallusta pettyä ihmis-suhteissa vai onko itsetunto hukassa vai teeskenteleekö osa lukijoista??? herranen aika luottakaa omaan intuitioonne ja nauttikaa siitä mitä on tulossa-oikeasti. ei nuo moraalin saarnaajat taida edes oikeasta elämästä tietää mitään,valitetaan että makkarissa ei seksi luista.hei haloo moniko mies pettää tai nainen pettää miestään kun makkarissa on todella tylsää ja mitään uutta ei tapahdu? tottakai haetaan uutta vaihtelua.vai väitättekö vastaan? turhaan.
ei kannate olla marttyyri-ja turhat h-nimittelyt pois. olkaa ja nauttikaa niin miehet että naiset siitä kaikesta kauniista mitä voimme toisillemme antaa....seksi on aivan liian ihanaa ettemme käyttäisi sitä.
ei kannate olla marttyyri-ja turhat h-nimittelyt pois. olkaa ja nauttikaa niin miehet että naiset siitä kaikesta kauniista mitä voimme toisillemme antaa....seksi on aivan liian ihanaa ettemme käyttäisi sitä.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei noita sun typeriä juttujas jaksa kukaan lukea. Sä haluat loputkin moraalista poistettavaksi, niin että kaikki makaa kaikkien kanssa. Ällöttävää! Sun kaltaisten takia on just niitä pettäjiä, sellaisia jotka ei oikeesti välitä toisten tunteista hevon kuusta. Kuolla saisitte tuollaiset paskapäät!
kerro jotain uutta, h****
Noi huorittelijat saa painuu sanonko minne??