Hiustenpidennyksiä Oulussa???

Mistä tai keneltä sais edullisesti hiustenpidennyksiä Oulussa? Mulla on hiukset puoliselkään asti ja haluan täyspitkät eli tarvii vähintään jotain 70-80 cm pitkät lisäkkeet.
5519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hedgamessa anne tekee. voin suolsitella, mlla ja mun kaverilla on hänen tekemät ja ollaan tyytyväisiä

Äänestä

missä se on.. tai kuka

Äänestä
  • katso netistä www.hedgame.fi siellä varmaan numero josta voi varata aikaa, kannattee pyytää anne puhelimeen.

    Äänestä

  • täällä kirjoitti:

    katso netistä www.hedgame.fi siellä varmaan numero josta voi varata aikaa, kannattee pyytää anne puhelimeen.

    Paljonkoha makso tämmönen siellä?

    Äänestä

  • so_ kirjoitti:

    Paljonkoha makso tämmönen siellä?

    400euroa hiukset ja kiinnitys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hanso kirjoitti:

Mistä tai keneltä sais edullisesti hiustenpidennyksiä Oulussa? Mulla on hiukset puoliselkään asti ja haluan täyspitkät eli tarvii vähintään jotain 70-80 cm pitkät lisäkkeet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu