Ällöttää tuo suomalaisten (duunari)miesten tapa puhua vaimosta/naisesta, ikäänkuin hän olisi joku SIIVOAMIS- ja PASSAAMISKONE!
KUVITTELETTEKO te TODELLA, äijät, että naiset on luotu tänne planeetalle VAIN PESEMÄÄN TEIDÄN PASKAISIA ALKKAREITANNE???
KUVITTELETTEKO te TODELLA, äijät, että naiset on luotu tänne planeetalle VAIN PESEMÄÄN TEIDÄN PASKAISIA ALKKAREITANNE???
Vastaukset 8
Vanhimmat
Itse puhuttelit juuri äijäksi.
Totta VITUSSA ämmät saa pestä PYYKKIÄ ja ennen kaikkea PIIIIITTTKIÄ kalsareita niitä joissa on JARRUTUSJÄLJET persiissä ja KELTAISET edestä.
Ihan oikeasti jumala LOI ämmät kun silloin ei oltu viekä KEKSITTY TISKI- JA PYYKKIKONETTA eikä PIMPEROA.
"Ihan oikeasti jumala LOI ämmät kun silloin ei oltu viekä KEKSITTY TISKI- JA PYYKKIKONETTA eikä PIMPEROA."
Eikös PIMPERO keksitty samoihin aikoihin kuin Aatami ja Eeva...?
Pimpero on motorisoitu keinovagina.
Kuka ämmä nyt nykyaikana passaa jotakin miestä?
bhuahahahahahaha!!! säälittävää todella!
Onko tommosia tyhmiä naisia anno 2006 vielä olemassa? noh jos on niin thank god niitä on NYT harvassa.
Nyt sulla on ihan väärä tapa suhtautua asioihin! Eksää hyvä ihmine ymmärrä kui MIESTÄ käsitellään! Sehän pidetään NIIN HYVÄNÄ että ei kuuna päivänä tule kysymykseenkään ajatus haukkua vaimoa pyykkäriksi. Kun peset, passaat, suukotat, halaat, kokkaat ja huolehdit... voi Hänhän on jo jalkojesi juuressa! Mutta siihen tarvitaankin Naista!
Ja mitä helvetin hyötyä siitä olisi?
Minkähän takia täällä on joillakin niin kova tarve leimata ihmisiä koulutuksen, aseman, ulkonäön ym. vuoksi??? Samanarvoisia kaikki ja jos jollain on kusta ja paskaa pääkopassa niin se on sitä asemasta riippumatta! Duunarimieskin voi huom! olla fiksu!