kysyisin onko täällä tietäjiä, miten peräaukonympärillä olevat karvat saisi pois? tai kuka näitä poistaa? kosmetologi? vastatkaa, asia on kiirreellinen!
peräaukonkarvat
tilla
104345
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
haluuks jätkäs vähän persettä, vai? ;)
Puhalluslampulla lähtee, jos et itse ylety niin pyydä kaveri apuun!
!!!
Tuo ikähän sitä karvoitusta alkaa tuoda tuonnekin. Noita kasvoille tarkoitettuja kylmävahaliuskoja on tullut kokeiltua, mutta pitää olla varovainen ettei iho rikkoudu.
Höpsis, ei mulla ainakaan ole ollut...
Hammasta purren epilaattorillakin onnistuu.
Pois lähtee, eikä tule pariin kuukauteen takaisin.
TOsin aikamoista säätöä peilin kanssa.
Kannattaa tehdä kuuman suihkun jälkeen-> iho pehmeä.
Ei tarvitse olla kyse pyllyseksistä, kun ihan muutenkin kuin seksittä ärsyttää nuo apinamaiset karvat...
nimenomaan, en tarkoita pyllyseksiä, inhottaa vaan ku joka paikassa niitä karvoja kasvaa.. pakko saada pois.. siis epilaattorilla? täytyy kokeilla. mutta kun tuo peräaukko ojn niin arka paikka, ni aika varoivainen tosiaan taytyy olla..kiitos sinulle.
Kokeilkaa ihmeessä sokerointia, esim LA-bikini saatte kaikki intiimialueen karvat pois. Ammatilainen osaa tehdä sen parhaiten ettei iho repeile. Suosittelen epilaattorin tilalle!
nyppiä? minä ainakin. ei satu edes paljon kun on pari kertaa nyppiny.. muutenkin välillä biksurajaakin nypin
eikö se satu? varsinkin ku on aika arka paikka kyseessä? kasvaako nopeasti takaisin?
kiitos sinulle jo tuosta.