Niin, kysymys teille kundeille,(en oikein osaa muotoilla tätä)
millaiselle naiselle ensitreffeille ehdottelette vain seksiä?
Vai vähän kaikenlaisille, ette mistään ulkonäöllisestä tai luonteenomaisesta syystä?
millaiselle naiselle ensitreffeille ehdottelette vain seksiä?
Vai vähän kaikenlaisille, ette mistään ulkonäöllisestä tai luonteenomaisesta syystä?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vai käytöstavatko vaikuttaa?
En kyllä todellakaan ala ekoilla treffeillä mitään ehdotteleen. Enkä välttämättä muutenkaan. Silloin sitten kun molemmat on valmiita siihen ehdotteluun.
Siinä vaiheessa kun muutenkin viihtyy hyvin yhdessä.
Useimmiten ehdottelen kaikille tapaamilleni naisille seksiä,elleivät naiset ole minut nähdessään ehtineet itse ehdottaa ensin,seuraava on tosi,kerran ensi treffeillä nainen n25v,kaunis,tumma,oikein hauska ehdotti parin tunnin jutustelun jälkeen siirtymistä yhdessä rantasaunalle saunomaan,no se oli minusta hieman liian nopeaa toimintaa,en muuten lähtenyt saunaan.
Siis jos on vähäkään näkönen ja ei ole läski. Luonteesta viis veisaan aluksi, kyllä se myöhemmin selviää.
Miksi kyselet? Haluatko sä sitä, vai ärsyttääkö sua sellainen? Harvemmin siitä kyllä mitään vakavamielistä suhdetta kehkeytyy, jos joku teinijannu tai sitä vähän vanhempi alkaa heti alkuunsa jo vonkaamaan.
Ei ole vakavaa suhdetta mies miettinyt jos vonkaa ekalla kerralla. Itse kerron aina että en hae mitään kumppania mutta hauskanpito kahdestaan olisi ihan ok.