Ruotsalaista tecnoa

Soipi nrj:llä ja kissillä ainoski, laulaa jotain ögoneista ym. ruotsin sanoja, joku voisi kutsua tecnoksi. Uudehko kappale.
2216
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

anna boten biisin nimi ;)

Äänestä
  • En tajua tuota että ENSIN kysytään ja sitten vasta itse yritetään etsiä vastaus. Miksei voi ENSIN etsiä ja vasta sitten tulla kyselemään näitä miljoonaan kertaan kyseltyjä kappaleita täältä?

    Sitä paitsi, kappaleen nimi on "Boten Anna".

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sieni...j kirjoitti:

Soipi nrj:llä ja kissillä ainoski, laulaa jotain ögoneista ym. ruotsin sanoja, joku voisi kutsua tecnoksi. Uudehko kappale.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu