s24-miehet

Olette epätoivoisia, epäloogisia nirsoja. Muutama teistä kuvallisista, jotka olette netissä torjuneet minut kuvattomuuteni takia, olette baarissa kuolanneet perääni. Kiva naureskella teidän pinnallisuudellenne, kun itse olette taviksen näköisiä, ja etsitte ikuisesti prinsessaanne netistä, kun ette saa livestä seuraa. Epätoivoinen ilmeenne kääntyy katkeruudeksi ja vihaksi, kun nainen ei vastaakaan flirttiinne baarissa. Katsokaa nyt jo peiliin - ette ole niin ihania kuin kuvittelette.

Lopetin virtuaalihakuni lyhyeen, kun huomasin miesten tason täällä. Hasta la vista vaan.
143072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

kun et saa kullia.

Äänestä
  • on netti pullollaan, hyvän esimerkin toit tuohon ap-kirjoittajan viestiin !

    Äänestä

  • Ei kiitos kirjoitti:

    on netti pullollaan, hyvän esimerkin toit tuohon ap-kirjoittajan viestiin !

    mieltä!

    Äänestä

sinullakaan ... :)

Äänestä

baaristakaan kun netistä pitää yrittää. Vain tosi epätoivoset hakee netistä seuraa. Vaarallistakin vielä. Eli "EN PANIS"

Äänestä
  • tyypillinen mies.. heh..
    katkeroitunut naisille..
    kun ei naiset huoli

    Äänestä

  • nnnnnnnnnnnnnnnnnnn kirjoitti:

    tyypillinen mies.. heh..
    katkeroitunut naisille..
    kun ei naiset huoli

    Siis kumpihan se on katkeroitunut?

    Äänestä

  • Taida saada kirjoitti:

    Siis kumpihan se on katkeroitunut?

    ..

    heh.. no hätä ,

    no mun ei tarvi enää saada,kun oon saanu jo;DD

    Äänestä

Kuvaton profiili on tuhannesti mielenkiintoisempi kuin kuvallinen!

Ja, rakkaat miehet, monet meistä naisita ovat täällä ihan vaan huvin vuoksi, aikaa tappamassa. Niin minäkin. Mukava tapa rentoutua vaativan työpäivän jälkeen kun ei aina jaksa lukea, katsoa telkkaria tai tavata ihmisiä.

Äänestä

ootteko suomalaiset persjalkaset akat huomanneet miten ulkomaalaiset kuvalla varustettujen naisten profiilit erottuvat teistä olutpalleroisista?katselkaa kateellisina venäläisten kaunottarien ulkoista olemusta!!!

Äänestä
  • Olen venäjältä. Mulla on persjalka olemus. Ei haittaa. Suomalaiset naiset on totella kauniita!!!
    Tyhmä mies pitää venäläisiä naisia ihan ku kaikki meille kelpaa.

    Äänestä

Siis parilta mieheltä sait pakit ja hermostuit nyt sitten siitä? Tottahan se on, että näissä virtuaali jutuissa kuva on monille tärkeä juttu. Mutta etköhän sinäkin ole saanut vastauksia vaikka sulla ei kuvaa olekaan? Ei kannata antaa noin helposti periksi, vai onko torjunta sulle niin kova paikka, kun livenä äijät kuolaa kuten väität? heheh

Äänestä

täällä on helppo olla juuri sellainen kuin haluaa,useimmat tosi täydellisiä..ja tää paljon puhuttu pinnallisuus;hiton moni sitä hehkuttaa tietämättä mitä se edes tarkottaa..tosin,on täällä niitä ihan tavallisia,jalat maassa ihmisiä mitkä ovat sinut itsensä kanssa ihan ilman itsekehuakin..ei "terveellä"ihmisellä ole tarvetta nostaa itseään jalustalle tai kerätä kuvallaan kehuja vieraskirjaan..luulisi että sellanen käypi hermoon,miettiä suurimmanosan ajasta miten käyttäytyä että toiset ihastelisivat..onneksi meistä on moneen junaan ja asemillekin:-D

Äänestä

Mä uskon kans tohon et aikasta moni mies tuhlaa aikaansa näihin virtuaalisiin tapaamisiin...jotensakin tuntuu siltä että jos joku nainen ottaa yhteyttä viestinä yms..niin ollaan jo epätoivoisesti suunnittelemassa omaa kotia????...

Treffit on treffit...ja siksi niil käydään et toimiiko kemiat sen idemmälle kuin sen yhden tapaamisen ajan..juotiin sit kahvit tai oluet..
Siitä kenenkään pitäisi ottaa ainakaan nokkiinsa kun ei homma pelaa..

Minä lopetin myös nämä nettitreffit kun tuntui siltä että saan alkaa pyydellä olemassaoloani anteeksi jos vastakkaisen sukupuolen kemia nyt ei vain tee perhosia mahaani enkä halua tavata toista kertaa...sori...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hahhahahhaaaa kirjoitti:

Olette epätoivoisia, epäloogisia nirsoja. Muutama teistä kuvallisista, jotka olette netissä torjuneet minut kuvattomuuteni takia, olette baarissa kuolanneet perääni. Kiva naureskella teidän pinnallisuudellenne, kun itse olette taviksen näköisiä, ja etsitte ikuisesti prinsessaanne netistä, kun ette saa livestä seuraa. Epätoivoinen ilmeenne kääntyy katkeruudeksi ja vihaksi, kun nainen ei vastaakaan flirttiinne baarissa. Katsokaa nyt jo peiliin - ette ole niin ihania kuin kuvittelette.

Lopetin virtuaalihakuni lyhyeen, kun huomasin miesten tason täällä. Hasta la vista vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu