Mitä te pettäjät itse

siitä kakkosen kuuluisasta moraalista? Pidätkö kenties sitä sinun omaakin kakkostasi moraalittomana, vai ajatteletko kakkostasi pelkästään hyvällä?
2893
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minun kokemus on, että naiset joille olen pelini esittänyt ovat sen loppuun asti nielleet. Ja kokemusta on: sinkut, avio-, avo-, seurustelusuhteiset

Äänestä

Sama kuin kysyisi, mitä sarjamurhaaja ajattelee ihmisestä, joka on syyllistynyt kuolemantuottamukseen. Mutta jos kiinnostaa kommentit kuten tuo ensimmäinen, niin mikäs siinä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajattelette kirjoitti:

siitä kakkosen kuuluisasta moraalista? Pidätkö kenties sitä sinun omaakin kakkostasi moraalittomana, vai ajatteletko kakkostasi pelkästään hyvällä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu