MAXXin kuvasto

Olipa pettymys tuo MAXXin kuvasto, joka tänään pyllähti postiluukusta sisään.
Etukäteen oli mainostettu, että koot ovat 60 asti ja nyt huomasin, että vain muutama vaate oli tuota kokoa. Koot päättyvät 54:een suurimmaksi osasksi.

Pettymys oli suuri, koska odotukset oli korkeella, että vihdoinkin...vihdoinkin!!!!
41047
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Netissä kävin eilen selaamas kyseisen kuvaston ja huomasin tämän saman asian. Ei kovin montaa vaatetta ollut kokoon 60 asti.

Äänestä

Heips.
Mikäs tällanen maxx oikein on...tai siis tajusin että vaatteitahan siellä olis mutta voitteko antaa nettiosotetta tms. että pääsisin vilkaisemaan :)!
Kiitos

Äänestä

Harmistuin valtavasti juuri samasta asiasta! Klingelillä on ihan hauskoja vaatteita ja oottelin innolla, että JOSPA VIIMEINKIN isokokoisillekin kivoja kuteita, mutta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harmistunut ja pettynyt kirjoitti:

Olipa pettymys tuo MAXXin kuvasto, joka tänään pyllähti postiluukusta sisään.
Etukäteen oli mainostettu, että koot ovat 60 asti ja nyt huomasin, että vain muutama vaate oli tuota kokoa. Koot päättyvät 54:een suurimmaksi osasksi.

Pettymys oli suuri, koska odotukset oli korkeella, että vihdoinkin...vihdoinkin!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu