kantsiiko hakea?Laitoin nyt itseni sinne tietokantaan.Seuraavaksi pitäisi käydä haastattelussa.Onko kellään kokemusta
tästä toiminnasta?
tästä toiminnasta?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kanssa muutaman kerran heidän kaavakkeensa täyttänyt, mutta koskaan ei ole mitään sieltä kuulunut. Ilmeisestikin ikärasismia sielläkin harrastetaan. Yhdenkin kerran oli sellanen tosivanha korppi tekemässä rekryä Saloon ja hän lupasi kovasti ottaa yhteyttä, mutta eipä ottanut. Ihmettelen vaan tässä kun sanotaan vanhassa sananlaskussakin että; "korppi ei toista korppia noki". Tässä tapauksessa se ei pitänyt ainakaan paikkaansa. ;)
Tunnen miehen joka sitä kautta työllistyi ja sai vakituisen työpaikan.Miehellä ikää tasan 50 ja takana 5vuotta työttömyyttä, hyvälle palkalle vielä pääsi jo rekryaikana.
on rumaa. Ja tuon edellisen kirjoitteli 54v-nainen. Et se siitä sitten ja loput kirjeissä. Kohta 55, ei mene kauan enää.;(
Rekrytointifirmat on mukavia paikkoja, jos pidät siitä ajatuksesta, että raadat perse limassa jossain kusisessa tehtaassa ja samalla tienaat rahaa toimistoissa istuville läskiperseille.
palkat pilkulleen päivällään ja tasan sen verran kuin tes ja sopimus lupasivat. työ kesti vain vähän aikaa, se ei ole varamiespalvelun syy vaan tilaajan.