Mitä te saatte irti yhden yön jutuista?

Kertokaa mikä siinä on niin hohdokasta ja hienoa? Mitä te saatte siitä irti? Minä en sitä ymmärrä, mutta kertokaa te...
112340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

No ei niistä paljoa henkisesti rikastu. Miehisten tarpeiden tyydyttämistä, ainakin minulla.

Äänestä

Hohdokasta ja hienoa siinä on se kun saa sen naisen "vonkaamisen" jälkeen kämpille. Eli jokainen nainen baarissa voi olla omanlaisensa haaste. Ja kun on voittanut tämän "haasteen" saa siitäkin tietynlaista onnistumnmisen tunnetta!

Irti siitä saa tietenkin omien seksuuaalisten tarpeiden tyydyttämisen. Ja onhan noista joistakin naisista tullut myös kavereita tai ystäviä.

Äänestä
  • kyllä sun elämä on rajoittunutta

    Äänestä

  • Allekirjoitan kaiken mitä sanoit.

    Äänestä

  • M-28 kirjoitti:

    Allekirjoitan kaiken mitä sanoit.

    Mutta en tunne silti olevani jäänyt mistään paitsi. Minua ei vaan kiinnosta jakaa värkkiäni kaikille tuolla kaupungilla jonkun viinan huuruisen illan jälkeen.

    Äänestä

  • N-28 kirjoitti:

    kyllä sun elämä on rajoittunutta

    Mitä oikein tarkoitat.. rajoittunutta? Väitän että suurin osa ns. "pelimiehistä" toimii täsmälleen samalla kaavalla!

    Äänestä

  • Marakatti kirjoitti:

    Mutta en tunne silti olevani jäänyt mistään paitsi. Minua ei vaan kiinnosta jakaa värkkiäni kaikille tuolla kaupungilla jonkun viinan huuruisen illan jälkeen.

    Ei sinun kannata "värkkiäsi" lähteä jakamaan jos et sitä halua - se on totta. Anna kuitenkin muiden jakaa jos näin ovat päätteneet. Kahden aikuisen ihmisen elämä ei kuulu muille!

    Äänestä

Eihän siinä mitään hohdokasta ole, mutta ei satunnaiset yhden illan jutut mielestäni tee ihmisestä huonoa. Joskun vain tekee mieli sekstailla, mutta ei sen enempää. Seksiä voi harrastaa myös ilman vuosisadan rakkaustarinaa. Jos kumpikin haluaa, niin miksipä ei?

Äänestä

aina ei halua yhtä ja samaa miestä vierelle vinkumaan.. saa kokemusta... mutta suurin syy on se,että ei halua sitoutua mihinkään/kehenkään ja tarpeet ne on niilläkin,,joten miksi ei??

Äänestä

Hetken läheisyyden ja seksuaalisen tyydytyksen (tosin ei aina).

Nyt kun mediassa käy kuumana keskustelu prostituutioista ja ilotaloista, niin sata kertaa mieluummin iskisin miehen baarista kuin menisin maksulliselle! (Jos niitä nyt edes naisille olisi tarjolla)

Parempi että puutteessa olevat tyydyttävät vapaaehtoisesti omasta halustaan toinen toistensa tarpeita kuin käyttävät hyväkseen prostituoituja.

Äänestä

mulle yhden yön jutut on harrastus. on kiva olla intiimisti jonkun "uuden" ihmisen kanssa. mun ongelma on varmaan se että kyllästyn niin helposti ihmisiin. en jaksa seurustella, mutta kaipaan läheisyyttä. yhteen aikaan tapailin neljää tyttöä samanaikaisesti ja se vasta henkisesti olikin kuluttavaa. ja loppujenlopuksi, taidan tykätä pelaamisesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marakatti kirjoitti:

Kertokaa mikä siinä on niin hohdokasta ja hienoa? Mitä te saatte siitä irti? Minä en sitä ymmärrä, mutta kertokaa te...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu