Kuraläpät mistä tekisin?

Kumimatosta ainakin mutta kun ei ole hyllyssä nyt kumimattoa niin mistä muusta vois..........
4275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Käy ostamassa autotarvikeliikkeestä
roiskeläppäkumia,myyvät 60cm leveetä
kumia metritavarana.

Äänestä
  • Käy ostamassa tarvikeliikkeestä kuraläpät. Osta mielummin automalliisi tehdyt vahvistetut. Mksaa vähän enemmän, mutta on siistimmät ja paremmat. Älä tee mitään amis viritystä. ne ei kestä ja on hemmetin rumat!

    Äänestä

  • bollocks kirjoitti:

    Käy ostamassa tarvikeliikkeestä kuraläpät. Osta mielummin automalliisi tehdyt vahvistetut. Mksaa vähän enemmän, mutta on siistimmät ja paremmat. Älä tee mitään amis viritystä. ne ei kestä ja on hemmetin rumat!

    Merkkiliikkeestäkin niitä saa .

    Äänestä

  • jj kirjoitti:

    Merkkiliikkeestäkin niitä saa .

    yllättyä, kuinka halvat ne ovat... Kaupan päälle saat helpon asennettavuuden ja sopii kuin nyrkki silmään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaarina kirjoitti:

Kumimatosta ainakin mutta kun ei ole hyllyssä nyt kumimattoa niin mistä muusta vois..........

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu