HIENOIMMAT! nettisivut ikinä!

Eli tänne laittakaa nettisivuja mitkä on teiän mielestä hienoimpia mitä ootte nähny. Itte löysin just www.batterydrink.com/winajob sivuston... aika tosi mageen nähköstä, tosin on tommossii samanlaisii kyl kans jossain nähny mut tähän hätään en muuta keksi.
11675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


klasu89 kirjoitti:

Eli tänne laittakaa nettisivuja mitkä on teiän mielestä hienoimpia mitä ootte nähny. Itte löysin just www.batterydrink.com/winajob sivuston... aika tosi mageen nähköstä, tosin on tommossii samanlaisii kyl kans jossain nähny mut tähän hätään en muuta keksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu