hiustenpidennystekniikoista

Heissan
Mulla on nyt vähän hämärän peitossa miten noi kaikki erilaiset pidennystekniikat eroavat toisistaan, letityksen kyllä tajuan. Mutta sinetit,liimapyssyt,greatlengths jne jne. Mistä oikein tietää millainen pidennys olisi paras ja luonnollisimman näköinen?
apua
2372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja jos joku tekee vaasassa pidennyksiä, niin hintaa ja yhteystietoja kehiin niin saan tukan pitkäksi

Äänestä
  • oikeesti helppo laittaa esim. kaverin avulla. pysyy hyvin, helppo ottaa myös ite pois.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lilliannna kirjoitti:

Heissan
Mulla on nyt vähän hämärän peitossa miten noi kaikki erilaiset pidennystekniikat eroavat toisistaan, letityksen kyllä tajuan. Mutta sinetit,liimapyssyt,greatlengths jne jne. Mistä oikein tietää millainen pidennys olisi paras ja luonnollisimman näköinen?
apua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu